منوی اصلی
تصاویر مراغه
 

گنبد سرخ

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 233625
 بازدید امروز : 240
 کل بازدید : 1278989
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.1093


  چاپ        ارسال به دوست

عملیات آبرسانی و اجرای خطوط شبکه انتقال آب و تجهیز و نیرورسانی به چاه روستای کامل آباد به همت اعضاء محترم شورا و دهیار محترم روستا و پرسنل خدوم شرکت آب و فاضلاب مراغه اجرا شد.

عملیات آبرسانی و اجرای خطوط شبکه انتقال آب و تجهیز و نیرورسانی به چاه روستای کامل آباد به همت اعضاء محترم شورا و دهیار محترم روستا و پرسنل خدوم شرکت آب و فاضلاب مراغه اجرا شد.

  به منظور آبرسانی پایدار به روستائیان با توجه به محدودیت منابع آب شرب شهرستان شرکت آب و فاضلاب مراغه نسبت به تجهیز و اجرای خط انتقال و اصلاح شبکه آب روستای کامل آباد از توابع شهرستان ویژه مراغه نمود .

  به ‌گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب مراغه ، مهندس سلیمانی مدیر عامل شرکت در مصاحبه اختصاصی با روابط عموی و آموزش همگانی اظهار کردند: پس از ابلاغ و اجرای طرح یکپارچه سازی   شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی ازسوی وزارت نیرو از اول سال جاری با توجه به کمبود منابع آب و تامین آب پایدار و با توجه به اولویت های موجود در روستاهای تابعه شهرستان ویژه مراغه شرکت آب و فاضلاب مراغه با مشارکت روستائیان گرامی مبادرت به اجرای عملیات آبرسانی از مجتمع شهید دهقان واجرای خط انتقال آب و تجهیز چاه  نیمه عمیق روستای کامل آباد از روستاهای شهرستان نموده است .

    مهندس سلیمانی  رئیس هیئت مدیره ومدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با بیان این که 96 روستای تابعه شهرستان از طریق مجتمع های آبرسانی سراجوی شرقی و غربی و مجتمع شهید دهقان و سایر منابع آبهای زیرزمینی عملیات آبرسانی در حال انجام می باشد و با توجه به فرسوده بودن شبکه توزیع آب شرب در این روستاها و با عنایت به محدودیت منابع مالی   شرکت آب و فاضلاب مراغه مبادرت به اصلاح و توسعه و عملیات آبرسانی و تجهیز چاه نیمه  عمیق درروستای کامل آباد کرده است . ایشان در خصوص اجرای عملیات آبرسانی و همچنین تجهیز چاه نیمه عمیق جهت آبرسانی به روستای کامل آباد به روابط عمومی شرکت گفت : عملیات آبرسانی و اجرای خط انتقال آب روستای کامل آباد بطول 300متر خط انتقال و 100 متر اصلاح شبکه توزیع آب در مجموع بطول 400متر با لوله های پلی اتیلن به مدت سه روز کاری با تعداد بیست نفر کارگر و با ماشین آلات سنگین از جمله شامل : بیل میکانیکی و کمپرسی با مشارکت دهیاری محترم و اعضاء محترم شورای اسلامی روستای کامل آباد اجرا گردید . مدیر عامل شرکت در خصوص تجهیز یک حلقه چاه نیمه عمیق با نصب الکترو پمپ شناور و تجهیز اتاقک چاه با نیرورسانی بطول 400 متر با کابل فشار قوی و نصب تابلو برق و دستگاه کلر زن با دبی 5 لیتر بر ثانیه برای مصرف شرب اهالی محترم روستای کامل آباد اقدام گردید که درمجموع با صرف هزینه بالغ بر سه میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریال معادل ( 375 میلیون تومان  ) به بهره برداری رسیده است و گام بزرگی در راستای خدمات رسانی به جامعه روستایی شهرستان محسوب می‌شود.

هم اکنون تعداد 192 خانوار از ساکنین محترم کامل آباد از آب شرب سالم و بهداشتی شرکت آب و فاضلاب مراغه  استفاده می نمایند .

مهندس سلیمانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با تشکر از معاون عمرانی فرمانداری بخشدار محترم بخش مرکزی ، اعضاء شورای اسلامی و دهیاری و اهالی محترم روستای کامل آباد و مدیریت محترم توزیع برق و منابع آب شهرستان ویژه مراغه که در اجرای آبرسانی به روستای کامل آباد با شرکت آب و فاضلاب مراغه همکاری داشتند افزودند : رسالت ذاتی و اصلی شرکت آب و فاضلاب مراغه تامین آب شرب سالم و پایدار به روستاهای شهرستان می باشد که این امر با همکاری و پشتیبانی تمامی اهالی و اعضاء شوراها و دهیاری های و به ویژه بخشداران محترم قابل اجرا می باشد.

روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب مراغه

 

 


١٣:١٧ - سه شنبه ١٨ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٤٦٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

صفحه اصلیIاخبارIخدمات مشتركينIدرباره ماIارتباط با ما
 
  © Abfa-maragheh.ir . All rights reserved .