منوی اصلی
تصاویر مراغه
 

رصدخانه مراغه

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 213484
 بازدید امروز : 115
 کل بازدید : 1189123
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/0937


  چاپ        ارسال به دوست

به منظورآشنایی وآموزش كاركنان شركت آب وفاضلاب مراغه با نحوه اطفاء حریق وتجهیزات آن مانور اطفاء حریق در محوطه شرکت آب و فاضلاب مراغه برگزار شد.

  مانور اطفاء حریق در شرکت آب و فاضلاب مراغه برگزارشد. این عملیات با توجه به رو به اتمام بودن تاریخ اعتبار شارژ کپسول های آتش نشانی موجود در تاسیسات ، ایستگاه و پمپاژ خانه ها و خود شرکت صورت گرفت .این مانور که با حضور مدیرعامل ، معاونین و تمامی پرسنل و نیروهای پیمانکاری برگزار گردید ازعملکردوشارژ کپسول های آتش نشانی موجود اطمینان حاصل شد و کپسول های آتش نشانی تخلیه شده جهت شارژمجدد ارسال گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب مراغه، به منظور حفظ  آمادگی و آموزش کلیه همکاران رسمی و نیروهای پیمانکاری  مانور اطفاء حریق در روز شنبه مورخ 13 مهرماه راس ساعت 17 الی 19 بعداز ظهر در محوطه ساختمان اداری شرکت برگزار گردید .

در ابتدای این مراسم مهندس سلیمانی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مراغه ،  ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مانور در سخنانان کوتاهی اظهار داشتند : برگزاری اینگونه برنامه‌های آمادگی در مقابل بروز بحران های احتمالی  می‌تواند اثرات نامطلوب خطر و خسارت را به حداقل رسانده و همچنین نیروها می توانند به طور صحیح جان خود و دیگران نجات دهند.ایشان  با قدردانی از کلیه عوامل برگزاری این مانور تصریح کردند: هدف از برگزاری اینگونه مانورها بالا بردن آمادگی و ارزیابی توانایی فیزیکی و مهارت‌های آنهاست.

 در ادامه مهندس ناعم وند معاون محترم بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب مراغه در سخنانی با بیان اینکه از آنجا که حادثه هیچگاه قابل پیش بینی نیست، اما می توان از شدت خسارت آن پیشگیری کرد، ضروریست تا کارکنان شرکت  با انجام مانورهای متعدد درموقعیت های مختلف، آمادگی خود را برای رویارویی با آن حفظ و ارتقا دهند.در این مانور انتخاب صحیح كپسولهای آتش‌خاموش كن برای اطفاء انواع حریق با مواد مختلف قابل اشتعال همچون: بنزین، گازوییل، چوب و تركیب شیمایی پودر پركلرین و روغن ترمز آموزش داده شد. در این مانور آموزشی ابتدا نکات فنی و آموزشی اطفاء حریق به صورت تئوری توسط کارشناس آتش نشانی به کارکنان ارائه شد. سپس به صورت عملی در محلی که از پیش تعیین شده  بود ، مانور اطفاء حریق اجرا شد.

كاركنان واحدهای مختلف شركت آب و فاضلاب مراغه که حضور فعال داشتند با استفاده از انواع كپسولهای اطفاء حریق در مانوراطفاء حریق‌های عمدی و آزمایشی شركت كردندو بانحوه استفاده از کپسول های مختلف  بصورت عملی آشنا شدند.


٠٨:٢١ - دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٤٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

صفحه اصلیIاخبارIخدمات مشتركينIدرباره ماIارتباط با ما
 
  © Abfa-maragheh.ir . All rights reserved .