چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز کارگر طی مراسمی از زحمات همکاران و کارگران نمونه شرکت آب و فاضلاب مراغه تجلیل به عمل آمد.

به مناسبت روز کارگر طی مراسمی از زحمات همکاران و کارگران نمونه شرکت آب و فاضلاب مراغه تجلیل به عمل آمد.

    به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر ، طی مراسمی در روز چهارشنبه مورخ 12 اردیبهشت ماه مصادف با روز جهانی کار و کارگر از همکاران نمونه شرکت آب و فاضلاب مراغه با حضور مهندس ناصری مدیر عامل شرکت ، مهندس خدایار معاون مدیر کل و ریاست محترم اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ویژه مراغه ، حجت السلام و المسلمین حاج آقا شفیعی مسئول محترم تعلیم و تربیت سپاه ناحیه مراغه ، جناب سرهنگ محمدی فرمانده محترم بسیج حوزه کارگری شهید باهنرو جناب سرهنگ انسانی معاونت محترم اجتماعی سپاه ناحیه مراغه با موضوع سبک زندگی اسلامی و اصول تربیت فرزند پروری در راستای تحکیم بنیان خانواده با اهدای لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

     به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب مراغه ، در این مراسم بعداز پخش تلاوتی چند از کلام ا... مجید ، سرود ملی و پخش کلیپی از فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد شان و منزلت کار و کارگر؛ مهندس بهروز ناصریمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه  طی سخنان کوتاهی ضمن عرض خیرمقدم گویی و گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و تبریک روز معلم به تمامی معلمین دلسوز جامعه و همچنین تبریک روز جهانی کار و کارگربه کارگرانزحمت کش کشور عزیزمان و به ویژه به همکاران و کارگران خدوم شرکت، با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مدظله ‌العالی " کارگران رزمندگان جنگ اقتصادی کشور هستند" افزود: عزت و اقتدار امروز کشور را مرهون تلاش و زحمات کارگران است که لازم است این روز عزیز را به این زحمتکشان و جهادگران عرصه تولید تبریک گفته و قدردان آنها باشیم.

در ادامه این مراسم حجت السلام و المسلمین حاج آقا شفیعی مسئول محترم تعلیم و تربیت سپاه ناحیه مراغه ضمن تبریک روز کار و کارگر و روز معلم با اشاره به آیات و احادیث در مورد شان و منزلت این قشر زحمت کش و خدوم جامعه به ابعاد مختلف نهضت مشاوره با موضوع سبک زندگی اسلامی و اصول تربیت فرزند و فرزند پروری در تحکیم بنیان خانواده تربیت اسلامی پرداختند.

    ایشان در بخشی از سخنان خود گفتند : قیمت و منزلت هر شخص به اندازه عمل و سعی و کار کردن اوست و بنابه  فرمایش حضرت محمد ( ص ) که فرمودند :عبادت ده جز است که نه جز آن در کار و تلاش برای به دست آوردن روزی حلال است.

     ایشان در خصوص جایگاه  والای کارگران در جامعه اسلامی با اشاره به  حدیثی از امام صادق ( ع )  افزودند:کسی که برای تأمین معاش و مایحتاج زندگی خانواده‌اش تلاش کند، مانند رزمنده‌ای است که در راه خدا می‌جنگد " مجاهد فی سبیل ا... است.

حجت السلام و المسلمی حاج آقا شفیعی  در خصوص اهداف و ابعاد گوناگون دشمن در عملیات جنگ رسانه ای و جنگ نرم اشاره کردند و گقتند : هدف نهایی دشمن دل سرد کردن مردم از نظام مقدس اسلامی و آسیب رساندن به بنیاد خانواده هاست ایشان رعایت و عمل کردن به چهاررکن : ایمان ، عمل صالح ، امر به معروف ، و نهی از منکر را عامل رستگاری و عدم خسارت هم در دنیا و هم در آخرت دانستند وزمینه حفظ ارزش‌ها، رستگاری معنوی، تقویت رهنمودهای دینی، استمرار سنت‌ها، زندگی برخوردار از اوج لذت، امنیت و رفاه از جمله مسائل مهم در سبک زندگی است که منجر به ساختن ساختار رفتاری افراد می‌شود.

در ادامه این مراسم مهندس جواد خودایار معاون مدیر کل و ریاست محترم اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن تبریک و گرامیداشت هفته کار و کارگر از تلاش های مهندس ناصری و پرسنل خدوم و زحمت کش شرکت آب و فاضلاب مراغه در ارائه خدمات ارزشمند و حیاتی تامین و توزیع آب شرب و جمع آوری فاضلاب تقدیر و تشکر نمودند.

در آخر از زحمات و تلاش های تعداد 5 نفر از همکاران نمونه شرکت و 20 نفراز  همکاران و کارگران نمونه نیروهای پیمانکار همکار از قبیل: شرکت های آصال سازه سهند ، آذر آباد کار ، آروند سگال سهند ، کیهان نقشه ماراویا و شرکت کیان گستر سهند با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مراغه 

 

 


١٤:١٨ - پنج شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠٣    /    شماره : ٥٦٣    /    تعداد نمایش : ١٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لیست اخبار >>