چاپ        ارسال به دوست

مهندس خانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی با دکتر اسدیان معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه دیدار و گفتگو کردند.

مهندس خانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی با دکتر اسدیان معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه دیدار و گفتگو کردند.

مهندس محمد خانی به همراه مهندس سلیمانی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مراغه   در این دیدار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان به  بررسی مسائل و پروژه‌های آب و فاضلاب شهرستان گزارشی از وضعیت آب شهرستان، نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی و اجرای شبکه فاضلاب  در حال اجرا و نیز محدودیت‌های منابع تامین مالی برای تکمیل اجرای طرح‌ها را ارایه و خواستار مساعدت و همکاری در زمینه تخصیص به موقع اعتبارات شدند.

مهندس خانی با اشاره به مصوبه ماده 23 بودجه سال 1401 برای ایجاد تاسیسات فاضلاب واحداث و اجرای شبکه، خط انتقال واحداث مدول سوم  تصفیه‌خانه فاضلاب مراغه را یک ضرورت دانست و تاکید کرد:  با عنایت به اینکه مطالعات این طرح به اتمام رسیده، در فاز طراحی و اجرایی می باشد .

دکتر اسدیان معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از بابت تلاش ها و خدمات  مدیر عامل ، پرسنل و همکاران سخت کوش شرکت آب و فاضلاب مراغه که بصورت شبانه روزی و بدون وقفه به ارائه خدمات ارزشمند می پردازند خواستار تسریع و تکمیل پروژه های در دست اجرای شرکت آب و فاضلاب مراغه و اجرای مدول سوم تصفیه خانه فاضلاب مراغه شدند .


١٣:١١ - چهارشنبه ٢٤ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ٥٠٤    /    تعداد نمایش : ٧٤٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لیست اخبار >>